dr Karolina Wróbel

W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2005 roku ukończyła studia podyplomowe “Zarządzanie w Ochronie Zdrowia”, a w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie Zdowie Publiczne. W tym samym roku podjęła studia doktoranckie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Działalność zawodowa dr Karoliny ściśle łączy się z tematem pracy doktorskiej, ciekawym i niezmiernie istotnym zagadnieniem, które może mieć zasadnicze znaczenie w ocenie nawyków stanu zdrowia młodego pokolenia oraz w realizacji działań w zakresie profilaktyki.

Efektem jej dotychczasowego rozwoju naukowego są liczne publikacje w polskich i zagranicznych czasopismach oraz wystąpienia zjazdowe.

Specjalizacja lekarska kierunkuje jej leczenie na profilaktykę i zachowanie jak najbardziej naturalnego wyglądu Waszych uśmiechów.

Skupia się na pracy z dziećmi i pacjentami z dentofobią, ciągle zdobywając doświadczenie na kursach i sympozjach, co daje możliwość szybkiej i bezbolesnej interwencji dentystycznej.

Jedyna ciocia, która robi kolorowe plomby na paznokciach, zna wszystkie bajki i postaci z minecrafta i innych “epickich” kreskówek.

Formularz kontaktowy

Contact form