Usługi

Oferta dla dzieci

Oferta dla dorosłych

Dla dorosłych pacjentów mamy w swojej ofercie:

Wszystkie wizyty przebiegają w komfortowej, rodzinnej atmosferze.

Natomiast na Waszych milusińskich czekają u nas:

Wand to komputerowe znieczulenie, które w niezwykle łagodny sposób, bezbolesny i skuteczny sposób podaje maluchowi płyn znieczulający. Dzięki temu dziecko nie odczuwa bólu ani podczas znieczulenia, ani podczas zabiegu, na który z nim przyszliśmy. Urządzenie składa się z niewielkiego komputera oraz wężyka z końcówką przypominającą długopis, w której ukryta jest niewielka cienka igła. Lekarz delikatnie przykłada końcówkę do miejsca, gdzie trzeba podać znieczulenie, a komputer kontroluje tempo podawania płynu znieczulającego.

Nasz gabinet należy do elitarnej grupy gabinetów, w których pacjent może być znieczulony komputerowo. Tradycyjne metody znieczulenia przy pomocy strzykawki kojarzą się pacjentom z bólem podczas wstrzykiwania środka znieczulającego oraz odrętwieniem twarzy, które utrzymuje się jeszcze długo po wykonaniu zabiegu.

Znieczulenie Wand jest świetną alternatywą dla tradycyjnego zastrzyku znieczulającego.

Dziecko wymaga szczególnej łagodności i troski o psychologiczny komfort wizyty. Wand umożliwia aplikację znieczuleń bez strzykawki i bez bólu. Znakomicie ułatwia pracę z dzieckiem.

Leczenie dzieci bywa trudne… ale nie dla nas!

Czasem, gdy dzieci są po przykrych przejściach i z lękiem podchodzą do leczenia stomatologicznego pomagamy sobie gazem rozweselającym.

W naszym gabiniecie stosujemy bezpieczny podtlenek azotu, który pozwala pacjentom się odprężyć podczas wizyty. Polecamy ten sposób szczególnie u starszych dzieci, które boją się wizyty i wpadają w panikę.

Przed zabiegiem w podtlenku azotu, czyli gazie rozweselającym warto pamiętać o pewnych kwestiach, mianowicie:

Leczenie w podtlentku polecamy też naszym dorosłym pacjętom, którzy nie przepadają za wizytami stomatologicznymi, choć jak wiadomo, u nas jest inaczej, lepiej, sympatyczniej 🙂 ale z gazu rozweselającego zawsze warto skorzystać 🙂