Jedyny taki gabinet na Śląsku

Zapraszamy małych i dużych pacjentów, dla których liczy się profesjonalizm i przyjazna atmosfera.

Od wielu lat zajmujemy się leczeniem dzieci i dorosłych skupiając się na potrzebach najmłodszych jak i też dorosłych.

Często pacjenci trafiają do nas ze złymi wspomnieniami i strachem przed leczeniem. Dlatego tak ważne jest to pierwsze spotkanie z nami.

Stawiamy na przyjazną atmosferę, nie robimy nic wbrew woli nawet tych najmłodszych pacjentów. Bardzo ważnym elementem jest wizyta adaptacyjna.

To właśnie podczas takiej wizyty mały pacjent poznaje wszystkie sprzęty, może wszystkiego dotknąć, powąchać, pobawić się wodną dmuchawką i podsycać wodę z kubeczka. Ma też szansę zapoznać się ze wszystkimi ciociami i wujkami pracującymi w naszych gabinetach. W poczekalni na dzieci czeka kącik zabaw z klockami, kolorowankami i puzzlami. W trakcie wizyty pani doktor wszystko tłumaczy w bajkowy sposób. Dzieci poznają historię robaczków i ich domków. Robione są zdjęcia ząbków, które później wszyscy razem oglądamy na ekranie monitora, a po każdej wizycie na małego pacjenta czekają szuflady z nagrodami, kalendarze szczotkowania oraz dyplomy.

Z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzin i zapoznania się z ofertą naszych gabinetów.

Miejsce, do którego zapraszamy to efekt marzeń o pracy w warunkach jak najbardziej komfortowych dla Pacjenta, co tym samym czyni pracę stomatologa łatwiejszą i skuteczniejszą. Nierzadko zdarza się, że pacjenci wręcz nie chcą wyjść z gabinetu. Posiadamy pełen wachlarz usług stomatologicznych, z każdej dziedziny będziecie Państwo w naszych gabinetach pod opieką wybitnych specjalistów.