Aleksandra Nowicka-Laskowska

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów byłam laureatką Nagrody Rektora dla Najlepszych Studentów, a po studiach – Nagrody Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej za uzyskanie jednej z najwyższych lokat z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. W 2022 roku zdobyłam tytuł Stomatologa Roku w Gliwicach.

Spośród wszystkich dziedzin stomatologicznych szczególnie bliskie są mi chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza i dziecięca. W swojej pracy kładę bardzo duży nacisk na edukację pacjentów oraz szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną.

Nauka oraz poszerzanie swoich horyzontów zawsze dawały mi dużo satysfakcji. Podobno „kto się przestaje uczyć, umiera”. Dlatego niezależnie od zdobytej już wiedzy ciągle pamiętam o potrzebie dalszego kształcenia, aby pomagać pacjentom zgodnie z najnowszą i najlepszą wiedzą lekarską.

Gdy opuszczam gabinet, z wielką pasją piekę ciasta i zajmuję się uprawą domowych roślin. Jestem fanką twórczości Stephena Kinga i Agathy Christie.

Formularz kontaktowy

Contact form